Syndykat


Cele i Zasady Syndykatu Zbrodni w Bibliotece
1.       Celem Syndykatu Zbrodni w Bibliotece (SZwB) jest propagowanie literatury kryminalnej oraz stworzenie ogólnopolskiej bazy recenzji książek kryminalnych przy równoczesnym zapewnieniu korzyści uczestnikom Syndykatu poprzez wzajemną reklamę.
2.       Blogerzy, którzy przystąpią do SZwB, zobowiązują do umieszczenia na swoich blogach reklamy portalu Zbrodnia w Bibliotece i/lub Księgarni Zbrodnia w Bibliotece. Reklama będzie zamieszczona w widocznym na blogu miejscu, w postaci podlinkowanego obrazka. W zamian, na stronie Zbrodni w Bibliotece, na podstronie Syndykatu, zamieszczona zostanie wizytówka blogera, wraz z odnośnikami do pojawiających się na blogu recenzji kryminałów, thrillerów i horrorów.
3.        Warunkiem zamieszczenia przez SZwB linku do nowej recenzji blogera jest jego przesłanie na adres: syndykat@zbrodniawbibliotece.pl
4.       SZwB nie przekazuje książek do recenzji i nie wnika w to, z jakiego powodu bloger ją recenzował.
5.       Spośród nadesłanych recenzji raz w miesiącu wyłoniona zostanie Recenzja Miesiąca, której autor zostanie nagrodzony przez Właścicieli portalu Zbrodnia w Bibliotece. Warunkiem uczestnictwa w konkursie na Recenzję Miesiąca jest przystąpienie do SZwB, a co za tym idzie zamieszczenie na blogu odpowiedniej reklamy.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...