sobota, 5 maja 2012

"Ocaleni przez anioły" Dr Doreen Virtue


Ukazała mi się tylko ten jeden raz. Jestem jednak świadoma jej obecności, słyszę ją w głowie i – co najważniejsze – słucham jej. Zachęcam cię, byś także wsłuchał się w ten głos. Anioły czekają na twoje zaproszenie. Kochają cię. Namawiam cię, byś zaufał i otworzył swoje serce, a otrzymasz ich miłość i opiekę.”
Do nabycia

Każdy z nas wie co nieco o aniołach. Od małego uczymy się, że to skrzydlate stworzenia, których celem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa. Obserwują nas. Wiemy o tym z kościoła, z Biblii, z opowieści. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym tak naprawdę? Czy wierzymy w to, że faktycznie istnieją?

W dobie technologii, gdzie wszystko musi zostać sprawdzone na gruncie naukowym, paranormalne zdarzenia nie są brane na serio. Raczej traktuje się je z przymrużeniem oka, nie wierząc, że mogą obok nas pojawiać się duchy, a co dopiero anioły. Doreen Virtue próbuje nam pokazać, że takie myślenie jest całkowicie mylne, a aniołowie od zawsze pomagają nam w życiu.

Książka „Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie” to opowieści zwykłych ludzi, którzy pogubili się gdzieś w swoim życiu i potrzebowali nie tylko wsparcia, ale też pokazania nowej drogi, nowego celu. Historie te są pełne autentyczności i smutku, ale na końcu każdej z nich znajdziemy nadzieję. Owi ludzie stanęli na zakręcie, ale znalazł się ktoś, kto pomógł im ten zakręt ominąć. Anioły stały się dla nich drogowskazami.

Doktor Doreen Virtue, psycholog, przekazuje nam pewne prawdy, w które niesamowicie trudno jest uwierzyć. Anioły niosące pomoc? Czasami trudno jest nam uwierzyć w rzeczy bardziej przyziemne. Ale z drugiej strony, dlaczego nie? Przecież na ziemi dzieje się o wiele więcej bardziej niewiarygodnych sytuacji.

Wyciągnięcie ręki po tę książkę będzie dobrym pomysłem. Nie musicie wierzyć. Opowieści tych ludzi i tak mocno wryją wam się w pamięć i sprawią, że zaczniecie się zastanawiać, rozmyślać, poszukiwać. A poszukiwania w tym wszystkim są sprawą najważniejszą. Może na końcu tej drogi czeka na was ktoś? Może...

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Studia Astropsychologii.

4/6

6 komentarzy:

 1. Bardzo mnie tematycznie intryguje ta książka i osobiście jak tylko nadarzy się okazja i będę miała możliwość ją przeczytać, to chętnie to uczynię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również bardzo chętnie przeczytam tę książkę, tematyka jest interesująca i chciałabym poznać zawarte w niej historie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię taką tematykę, więc czemu nie:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam już jedną książkę Doktor Doreen Virtue i przypadłą mi do gustu, więc z pewnością się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W końcu czytam coś nie tylko o wampirach :) Zajrzę na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka anielska tematyka w prezentowanym wydaniu mnie raczej nie interesuje, więc nie przeczytam tej pozycji. :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoją opinią :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...