wtorek, 15 maja 2012

"Nieśmiertelność duszy" Lisa Williams


Zastanawialiście się kiedyś czy dusza rodzi się i umiera razem z naszą śmiercią? Czy może jest zupełnie inaczej? Od dawna słyszy się o reinkarnacjach, uczuciach de javu oraz innym nie wytłumaczalnym zjawiskom, które mają jasno dać do zrozumienia, że dusza przebyła już jakąś drogę na świecie. Ciekawi was to? Mnie ciekawiło od zawsze, dlatego uwielbiam pochłaniać książki na ten temat.
Do nabycia

Zrozum, że my, przewodnicy, możemy jedynie wskazać Ci drogę – nie możemy Cię zmusić, abyś nią podążał. Do Ciebie należy decyzja, jak chcesz przeżyć swoje życie. Pomagamy Ci zagoić blizny i rany z poprzednich wcieleń, abyś osiągnął wysoki poziom ewolucji, ale te doświadczenia są Twoimi lekcjami. Możemy ułatwić Ci ewolucję ale nie możemy dokonywać za Ciebie wyboru. Zatem gdy ludzie popełniają straszne, złe czyny, jest to ich wybór – przejaw wolności ich duszy – aby obrać daną drogę. My możemy jedynie prowadzić ich dalej. Str 155

Lisa Williams w „Nieśmiertelność duszy” porusza ten temat. Wprowadza nas w swój świat. Od zawsze czuła się inna. Była w stanie od najmłodszych lat kontaktować się z drugą stroną. Tą, o której myślimy, że może istnieć, ale nigdy nie mieliśmy z nią styczności. I dziwimy się, jak ktoś mówi nam, że jest w stanie porozmawiać z kimś, kto od jakiegoś czasu nie żyje. Pierwsze skojarzenie – dziwak, zmyśla, niemożliwe. Ale co, jeśli to jest prawda?

Autorka książki ma zdolności parapsychologiczne i jest znanym medium, staje się więc swego rodzaju autorytetem dla laików. Komu innemu bowiem możemy uwierzyć w istnienie innego świata? Lisa Williams dzięki swojemu darowi potrafi rozszyfrować sens życia i właśnie to sprawia, że może przekazać nam pewne prawdy i pomóc w naszej osobistej ścieżce egzystencji. Wystarczy, że ją wysłuchamy.

A więc czy istnieje świat duchów? Według książki tak. Nasze dusze wędrują, udoskonalają się, a każda podróż sprawia, że stają się silniejsze i więcej rozumieją, a co najważniejsze – uczą się z góry ustalonych rzeczy. Musimy wędrować, by w pełni poznać nie tylko siebie, ale wszystko to, co nas otacza. Lisa Williams podaje nam jak na tacy odpowiedzi na niektóre z pytań, które od zawsze się w nas pojawiają. Wystarczy wyciągnąć rękę.

„Nieśmiertelność duszy” to niesamowicie ciekawa i fascynująca książka, która pozwala nam na podróż w głąb siebie i sprawdzenie na ile tak naprawdę jesteśmy w stanie uwierzyć nie tylko sobie, ale i komuś, kto ma zdecydowanie większe doświadczenie w parapsychologicznych sytuacjach.  Dzięki tej pozycji znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań – co nas czeka dalej, czy dusza i jej nauki determinują nasze dalsze życie, czy wszystko jest z góry ustalone. To tylko niektóre z nich, ale jestem pewna, że każdy z nas chciałby uzyskać na nie odpowiedzi. Polecam więc lekturę „Nieśmiertelności duszy”.

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmość StudiaAstropsychologii.  

5/6

7 komentarzy:

 1. Tematyka nieśmiertelności zawsze mnie ciekawiła i bardzo chętnie poznam powyższą książkę, tym bardziej, iż masz o niej pochlebne zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta tematyka chyba każdego interesuje w jakimś stopniu, a książka wydaje się być godna uwagi, więc może się z nią zapoznam, gdy będzie okazja. :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No sama nie wiem... może kiedyś. Chociaż nie jestem pewna, czy mnioe ta książka wciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. To pytanie, na które chyba nigdy nie znajdziemy odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. książka zupełnie nie dla mnie

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś oTAGowana! Jeśli masz ochotę, pytania na ekspresowy TAG znajdziesz na moim blogu. Pozdrawiam gorąco w chłodny dzionek! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo chętnie zobaczyłabym tę książkę i poznałą jej tresć, chyba takiej osobie jak ja jest to zdecydowanie potrzebne :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoją opinią :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...