poniedziałek, 12 marca 2012

"Wszystko dla niej" Diana Palmer


Czasami trudno nam jest się przełamać do okazania uczuć. Czasami jeszcze trudniej jest ich nie okazywać. Miłość jest walką, wieczną walką o wszystko, co możemy dać i wziąć. Jeszcze ciężej jest, gdy nad głowami zakochanych zbierają się burzowe chmury. Czy uczucie może to zwalczyć? O tym jest książka „Wszystko dla niej” Diany Palmer.

Tippy Moore to modelka, która próbuje swoich sił na planie filmowym. Jej życie nie było usłane różami. Ma za sobą trudną i bardzo burzliwą przeszłość, która zostawiła swoje piętno na jej duszy. Jako wzięta modelka zarabia duże pieniądze, z których utrzymuje nie tylko siebie, ale i dużo młodszego brata, uczącego się w szkole wojskowej.  Tippy podczas kręcenia filmu poznaje przystojnego komendanta z Jacksonville, Casha Griera. Z początku między nimi rodzi się jedynie napięcie, które podczas świąt zdaje się buchać już sporym ogniem.

Tych dwoje łączy wiele. Obydwoje noszą w sobie niezabliźnione rany, które odżywają w najmniej oczekiwanym momencie. Obydwoje też muszą uporać się z własną przeszłością, by móc dalej żyć. Przeszłość Tippy zdaje się podążać za nią krok w krok. Pewne wydarzenie rozdziela ich. Ale gdy Tippy wpada w nie lada kłopoty, a jej życie jest zagrożone, to właśnie Cash rusza jej na pomoc. Co łączy nieprzystępnego policjanta i piękną modelkę? Czy uda im się pokonać bariery, jakie stawia im życie? Kto grozi Tippy?

Książka Diany Palmer to lektura na smutne popołudnie, gdy nie wiemy, co ze sobą zrobić. Bardzo szybko można wciągnąć się w historię Casha i Tippy, śledzić ich poczynania i wczuwać się w relacje, która rodzi się między nimi. Romans ten dostarcza nam nie tylko dawki miłości, ale w pewien sposób porusza też trudny temat.

Bo przeszłość Tippy ściśle wiąże się z jej dzieciństwem, a gdy coś dzieje się dziecku, nie można przejść obok tego obojętnie. Mimo tego Tippy zachowuje w sobie świeżość i radość z życia, poświęca się nie tylko karierze ale też opiece nad młodszym bratem, poza którym świata nie widzi. Jej niezłomna wola walki jest niesamowicie imponująca. Wiele ludzi już dawno by się poddało, ale Tippy brnęła dalej, ciężko pracując na swój sukces.

Cash za to jest mężczyzną skrywającym wiele tajemnic i ukrytego bólu, który drąży go od środka, aż pewnego dnia musi wybuchnąć. Bardzo podobało mi się to jak mimowolnie poddał się czarowi Tippy, nie zważając na konsekwencje. Dobrana z nich para.

„Wszystko dla niej” to opowieść o sile miłości, o przywiązaniu i pragnieniu bezpieczeństwa. Dla kogoś, kto musiał uciekać przed demonami przeszłości, najważniejsze jest odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Niektórym się udaje, innym nie. Tippy to znalazła, tak samo jak Cash. To również historia o próbie oswojenia się z własnymi przeżyciami – ciężkimi, dręczącymi, obezwładniającymi.

Książkę szczerze polecam. Sprawdzi się o każdej porze dnia i nocy, a Tippy i Cash zapewnią czytelnikowi solidną dawkę miłości, niebezpieczeństwa i akcji.

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Mira

4,5/6

11 komentarzy:

 1. Czytałam ją niedawno i jako lekka, przyjemna pozycja była w sam raz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niedługo się za nią zabieram :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam i bardzo mile wspominam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Generalnie pani czytuję romansów, ale pani Palmer mam ochotę dać szansę. Zbiera same pozytywne opinie. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bajka nie do końca moja, ale opinia bardzo pozytywna, więc kto wie? Przy okazji przepraszam za długą nieobecność na Twoim blogu, ale już wróciłam do blogosfery w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :* |Witaj z powrotem:)

   Usuń
 6. Nie czytam zbyt wielu książek o miłości, ale tą przeczytam bardzo chętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Raczej nie moje klimaty. Jak na razie odpuszczę sobie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tym razem nie dam się skusić, takich "typowych" romansów nie lubię

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubie takie klimaty, romansidła... Z chęcią przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoją opinią :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...